Hakkımızda

Eğitim  kurumumuzun  amacı öncelikle sanatı sevdirmek ve ileride alacakları  akademik    sanat eğitimine hazırlamaktır. Eğitim  kurumumuzda her yaşa göre ilgi alaka ve istekleri doğrultusunda  sanat eğitimi verilmektedir. Bu eğitimler sonunda  eserlerini  eğitim merkezimizde sergileme imkanı verilmektedir.


Misyonumuz;

Güzel sanatlara  ilgi ve yeteneği olan  isteklileri   güzel sanatlar  liselerine ve güzel sanatlar fakültelerine  kaliteli bir eğitimle hazırlamak,toplumda  üreten sorumluluk sahibi  hoşgörülü,yeteneklerini en üst düzeyde kullanabilen  bireyler  yetiştirmektir.


Vizyonumuz;
Eğitimde  kalite ,eğitim  kurumlarının  öncelikli   hedefi  olmalıdır. Bizler  eğitim  kurumu  olarak  öğrenciyle  birebir  yeniliklere  açık çağın  gereklerine  uygun  çağdaş  eğitim  anlayışıyla   görev  bilinci  içerisinde  hizmet vermekteyiz.  Bunun  sonucu  olarak   hem  ülkemizde   hemde   yurtdışında   ülkemizi   başarıyla    temsil   edecek   sanatçılar   yetiştirmenin   farklı  onurunu   taşımaktayız.


Hedeflerimiz;

a) Güzel  sanatlar alanında ilgi ve yetenekleri doğrultusunda eğitim-öğretim görmelerini,

b) Özel yetenek gerektiren yüksek   öğretim programlarına hazırlanmalarını,

c) Alanlarında araştırmacılığa yönelmelerini, yetenekleri doğrultusunda yorum ve uygulamalar yapabilen, yaratıcı ve üretken kişiler olarak yetişmelerini,

d) Millî ve milletler arası alanda sanat eserlerini tanımalarını ve yorumlamalarını sağlamaktır.

Yukarı da belirtilenler çerçevesinde temel sanat,güzel sanatlara hazırlık ve resim kursu eğitimi verilmektedir.

Anahtar Kelimeler: yetenek sınavlarına hazırlık kursları | resim kursları | resim dersleri | yetenek sınavları | istanbul resim kursları | resim kursları bakırköy | kurs |
8746

SİTEMİZDE BULUNAN TÜM YAZI VE RESİMLER ANATOMİ SANAT AKADEMİSİNE AİTTİR.İZİNSİZ KULLANILMASI YASAKTIR.

vesair.com