YURTDIŞI PORTFOLYO PROGRAMI


PORTFOLYO HAZIRLIK PROGRAMI

   Yurtdışındaki Güzel Sanatlar Fakültelerinin mimarlık,iç mimarlık,moda tasarımı gibi bölümleri portfolyo ile öğrenci almaktadırlar.
Anatomi Sanat Evi olarak biz; öğrencilerimizin istediği üniversitelerin istedikleri bölümlerine portfolyo çalışması hazırlıyoruz.Portfolyoda istenilen özelliklere göre, en az 1 eğitim yılını kapsamak üzere öğrencilerimizi yetiştiriyoruz.Öğrencimizin seviyesine göre bu zaman süreci 2 veya 3 eğitim yılı da olabilir.Yani öğrencimiz daha lisede okurken eğitim almaya başlarsa başarı seviyesi de o kadar ileride olacaktır.

 Portfolyo Nedir?

 Portfolyo: öğrencilerin belirli bir zaman diliminde, belirli bir amaç dahilinde becerilerini, yeteneklerini, zayıf ve güçlü yönlerini öğrenme alanları ile ilişkili olarak göstermiş, çaba ve ilerleme ile gelmiş oldukları başarı düzeyini yansıtan ürünlerden oluşan; çalışma kolleksiyonu, sistemli ve amaçlı olarak oluşturulan gelişim dosyalarıdır. 


  Portfolyo Hazırlık Programı için;

Hafta içi:14:00-17:10 arası Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma günleri,

Hafta Sonu:10:00-17:10 Cumartesi,Pazar günleri portfolyo hazırlık kurslarımıza katılabilirsiniz.

  Portfolyo Hazırlık Ders Programı;

*Oran-orantı
*Obje etüd çalışmaları
*Perspektif
*Mekan bilgisi
*Doku özellikleri
*Anatomi bilgisi
*Tasarım bilgisi
*Karakalem  tekniği
*Renk bilgisi
*Farklı tekniklerin özellikleri,

Bu  ve benzeri konularla  öğrencilerimizin  alanına  göre  ihtiyacı  olan  temel  eğitim, bilgi  ve  beceri  kazandırılır.

Portfolyo örnekleri;
Anahtar Kelimeler: portfolyo nasıl hazırlanır | yurtdışı portfolyo hazırlama | portfolyo hakkında bilgiler | portfolyo hazırlama teknikleri | moda tasarımı portfolyo hazırlama kursu |
7084

SİTEMİZDE BULUNAN TÜM YAZI VE RESİMLER ANATOMİ SANAT AKADEMİSİNE AİTTİR.İZİNSİZ KULLANILMASI YASAKTIR.

vesair.com